watermark
Biosan

Jaunākais IT atbalsta speciālists

Biosan - Rātsupītes iela 7, k-2, Rīga
1200 - 1400
Deadline
2021-05-30
Summary

Darba pienākumi:

  • Uzstādīt, konfigurēt, pārvietot un noņemt datortehniku;
  • Tehniskā un konsultatīvā atbalsta sniegšana lietotājiem;
  •  Palīdzēt nodrošināt stabilu un nepārtrauktu datortehnikas darbību;
  • Ar sistēmu administrēšanu saistītās dokumentācijas izstrāde un uzturēšana;
  •  Iepazīstināt datorlietotājus ar datortehnikas, programmatūras un vienkāršu lokālo datortīklu darbības pamatprincipiem.

Prasības kandidātam:

  • Vismaz profesionālā vidējā izglītība (informācijas tehnoloģiju vai tām pielīdzināmā jomā);
  • Priekšrocība kandidātiem ar vismaz 2 gadu iepriekšēju darba pieredzi informācijas tehnoloģiju jomā;
  • Zināšanas un pieredze Windows operētājsistēmu administrēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte pienākumu izpildē;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes, vēlamas angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu darba algu (EUR 1200.00- 1400.00 bruto) un sociālās garantijas;
  • Labi iekārtotu darba vietu, ofiss atrodas Rīgā, Rātsupītes ielā 7, k-2;
  • Veselības apdrošināšanas polisi – pēc pārbaudes laika;
  • Apmācību darba vietā.

 Lai pieteiktos vakancei, lūgums sūtīt CV uz cv@biosan.lv

Location
Rātsupītes iela 7, k-2, Rīga
Deadline
2021-05-30
Company
Biosan
Salary
1200 - 1400