watermark
Blue Bridge Technologies SIA

PHP programmētājs

Blue Bridge Technologies SIA - Āraišu iela 37, Rīga, LV-1039
Deadline
2018-08-28
Summary

Darba pienākumi:

  • Web aplikāciju programmatūras izstrāde
  • piedalīties Web aplikāciju un datu bāžu izstrādē un uzturēšanā
  • piedalīties produktu izmaiņu plānošanā un labāko risinājumu meklēšanā
  • piedalīties produktu testēšanas procesā
  • nepārtraukti apgūt un patstāvīgi sekot līdzi izstrādes labākās prakses tendencēm Web aplikāciju jomā

Prasības kandidātiem:

  • vismaz 2 gadu pieredze darbā ar PHP
  • zināšanas un programmēšanas iemaņas ar relāciju datu bāzēm (MySQL)
  • vēlamas PHP 'framework' zināšanas
  • labas komunikācijas prasmes, precizitāte, spēja uzņemties atbildību
  • labas latviešu valodas zināšanas
  • vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas
  • vēlama augstākā izglītība IT jomā

Mēs piedāvājam:

  • darbu vadošajā informācijas sistēmu izstrādes uzņēmumā savā nozarē Latvijā
  • apmācības iespējas
  • profesionālus izaicinājumus un karjeras izaugsmes iespējas
  • motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • interesantu un dinamisku darba vidi
  • ērtu biroju un draudzīgu kolektīvu
Location
Āraišu iela 37, Rīga, LV-1039
Deadline
2018-08-28