This job offer has expired.

Sistēmas / Datubāzes administrators

Blue Bridge Technologies SIA ir dibināta 2007. gadā un ir vadošais informācijas sistēmu izstrādātājs Latvijas veselības aprūpes un apdrošināšanas nozarē.

Mēs veiksmīgi sadarbojamies un esam nodibinājuši ilgtermiņa attiecības ar Latvijas veselības apdrošināšanas sabiedrībām, lielākajām veselības aprūpes iestādēm, ģimenes ārstu un speciālistu praksēm.

Latvijas tirgū piedāvājam pašu izstrādātus programmproduktus un IT risinājumus, kas automatizē dažādus biznesa procesus un nodrošina lietotājus ar svarīgu mūsdienās mobilitāti - SmartMedical, Veselības Apdrošināšanas Norēķini un e-pierakstu portāls pacientiem Piearsta.lv.

Mēs augam un aicinām pievienoties mūsu draudzīgajai komandai jaunus papildspēkus!

Darba pienākumi:

  • administrēt serverus, datortīklu un mākoņservisus
  • uzturēt un administrēt datubāzes
  • monitorēt serveru un esošo sistēmu veiktspēju un drošību
  • uzlikt nepieciešamus jauninājumus
  • reaģēt uz dažādiem incidentiem, novērst tos un izvērtēt to cēloņus

Prasības kandidātiem:

  • pieredze un zināšanas UNIX/LINUX, MySQL, Apache/NGINX administrēšanā
  • pieredze un zināšanas tīkla administrēšanā (TCP/IP, DNS)
  • vismaz 3 gadu pieredze serveru administrēšana
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā
  • iniciatīva, augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas iemaņas
  • spēja organizēt savu darbu patstāvīgi
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • vēlme iegūt jaunas zināšanas un pieredzi

Mēs piedāvājam:

  • darbu vadošajā informācijas sistēmu izstrādes uzņēmumā savā nozarē Latvijā
  • profesionālus izaicinājumus un karjeras izaugsmes iespējas
  • motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • interesantu un dinamisku darba vidi
  • ērtu biroju un draudzīgu kolektīvu

Pieteikšanās termiņš:
Nov 5th, 2018
Vieta:
Āraišu iela 37, Rīga, LV-1039
Kontaktpersona:
Jānis Rancāns
Telefons:
67615159
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Favourites

popstrap.com