watermark
Blue Bridge Technologies SIA

Testētājs

Blue Bridge Technologies SIA - Āraišu iela 37, Rīga, LV-1039
Deadline
2018-08-14
Summary

Darba pienākumi:

  • funkcionālā web aplikāciju testēšana dažādos pārlūkos
  • noskaidrot un aprakstīt testēšanas un lietošanas scenārijus
  • lokalizēt kļūdas un nodot tās izstrādātājiem
  • sadarbība ar projektu izpildes komandu

Prasības kandidātiem:

  • vismaz 1 gada pieredze manuālajā testēšanā
  • vēlama pieredze testējot web aplikācijas dažādos pārlūkos
  • automatizētās testēšanas pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību
  • testēšanas pieredze uz mobilajām ierīcēm tiks uzskatīta par priekšrocību
  • vēlamas zināšanas JavaScript, SQL, HTML, CSS (testēšanas nolūkos)
  • labas komunikācijas prasmes, precizitāte, spēja uzņemties atbildību
  • labas latviešu valodas zināšanas
  • vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:

  • darbu vadošajā informācijas sistēmu izstrādes uzņēmumā savā nozarē Latvijā
  • apmācības iespējas
  • profesionālus izaicinājumus un karjeras izaugsmes iespējas
  • motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • interesantu un dinamisku darba vidi
  • ērtu biroju un draudzīgu kolektīvu
Position
Testētājs
Location
Āraišu iela 37, Rīga, LV-1039
Deadline
2018-08-14