WORDPRESS/BACK-END PROGRAMMĒTĀJS

BORN ir IT uzņēmums ar lielām ambīcijām. Augam strauji un mērķtiecīgi. Darba mīlestību veldzējam kvalitātīvos darbu rezultātos. Komandu veido speciālisti ar pieredzi un vēlmi lietas izdarīt labāk nekā tās jau ir. Baudām uzticību no klientiem ar lieliem vārdiem un interesantiem projektiem. Lai ikdienu padarītu vēl aizraujošāku, atslodzei no darba birojā uzspēlējam galda tenisu.

Meklējam jaunu komandas biedru - PHP back-end programmētāju. Garantējam lieliskus darba apstākļus, foršu un atsaucīgu kolektīvu, interesantus, izaicinājumiem bagātus darbus.

Darba pienākumi

  • Jaunu mājaslapu un projektu izstrāde
  • Esošo projektu papildinājumu izstrāde

Prasības kandidātiem

  • Pieredze dažādu projektu izstrādē
  • Spēja apgūt jaunas lietas
  • Augsta atbildības sajūta
  • Spēja sadarboties komandā

Mēs piedāvājam

  • Interesantus un izaicinošus projektus
  • Esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbībā
  • Darbu profesionālā komandā
  • Kopīgus pasākumus
  • Atalgojumu no 1400-2500 EUR pēc nodokļu nomaksas
  • Pilnu algas nodokļu nomaksu

Pieteikšanās termiņš:
Jun 29th, 2019
Vieta:
Rīga, Āgenskalns
Atalgojums (bruto):
no 1400 līdz 2500 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Gatis Veikšins
Telefons:
26166949
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers