watermark
Digitālā aģentūra Bright

PHP programmētājs ar Front-End zināšanām un pieredzi darbā ar WordPress CMS

Digitālā aģentūra Bright - Rīga, Brīvības gatve 214M
900 - 1500
Deadline
2018-09-08
Summary

Kandidāta pienākumi

  • Izstrādāt mūsdienu prasībām atbilstošus Web bāzētus risinājumus izmantojot WordPress CMS;
  • Programmēt unikālas dizaina tēmas, testēt un “atkļūdot”

Zināšanas un prasības, ko sagaidām

  • Zināšanas un pieredze individuālu web tēmu radīšanā;
  • WordPress CMS;
  • Pieredzi darbā ar Web tehnoloģijām – PHP  (objektorientētu), SQL, HTML, CSS, JavaScript (jQuery).

Zināšanas, ko novērtēsim:

  • JavaScript framework (AngularJS, React);
  • PHP framework (Symphony, Laravel, CakePhp);
  • pieredze ar e-komerciju platformu izmantošanu, izstrādi.

Piedāvājam:

  • Oficiālu darba algu;
  • Darbu ar aizraujošiem un interesantiem digitāliem projektiem;
  • Iespēju sasniegt profesionālo izcilību;
  • Atsaucīgus un radošus kolēģus;
  • Ērtu darba vidi birojā Rīgas centrā;
  • Iespēju piedalīties noderīgos semināros un konferencēs;
  • Regulāras ballītes jautrā kompānijā;
Location
Rīga, Brīvības gatve 214M
Deadline
2018-09-08
Salary
900 - 1500 (+ bonuses)