watermark
Digitālā aģentūra Bright

PHP programmētājs

Digitālā aģentūra Bright - Rīga, Bērzaunes iela 1
1200 - 1600
Deadline
2019-10-11
Summary

Kandidāta pienākumi

  • Izstrādāt jaunus WEB risinājumus
  • Aktīva iesaistīšanās projektu izstrādē ar idejām un ieteikumiem
  • Esošu WEB risinājumu uzturēšana un papildināšana

Zināšanas un prasības, ko sagaidām

  • PHP 7, MySQL, LAMP stack
  • Pieredze darbā ar kādu no PHP framework (Symfony, Laravel u.c)
  • GIT versiju kontroles izmantošana ikdienā

Zināšanas, ko novērtēsim:

  • Pieredze darbā ar Drupal CMF, October CMS
  • Pieredze testēšanā, izmantojot PHPUnit un phpspec
  • DevOps zināšanas (Jenkins, Docker u.c)
  • Pieredze darbā ar dažādām integrācijām (Grāmatvedības sistēmas, Rest API, Maksājumu sistēmas u.c)

Piedāvājam:

  • Oficiālu darba algu (no 1200 EUR bruto mēnesī)
  • Darbu ar aizraujošiem un interesantiem digitāliem projektiem
  • Iespēju sasniegt profesionālo izcilību
  • Atsaucīgus un radošus kolēģus
  • Ērtu un gaišu darba vidi birojā VEF teritorijā
  • Iespēju piedalīties noderīgos semināros un konferencēs
  • Regulārus ārpus darba pasākumus lieliskā kompānijā
Location
Rīga, Bērzaunes iela 1
Deadline
2019-10-11
Salary
1200 - 1600