Laravel web programmētājs

caballero ir radoša aģentūra, kas veic digitālu projektu izstrādi jau 8 gadus un tirgū darbojas ar vairākiem zīmoliem.
Saviem klientiem mēs nodrošinām koncepta radīšanu, dizaina izstrādi, programmēšanu, atkļūdošanu, konsultācijas un uzturēšanu vai arī tikai konkrētus izstrādes etapus.

Visbiežāk, vietējiem un ārzemju uzņēmumiem, mēs izstrādājam korporatīvas mājaslapas, bet nereti arī e-komercijas projektus, web bāzētas sistēmas, mājaslapas ar šauru specifisku mērķi sociālo tīklu aplikācijas, e-komercijas projektus, sludinājumu un ziņu portālus.

Pienākumi

  • Strādāt pie dažādas sarežģītības projektiem (frontend un backend);
  • Strādāt komandā;
  • Ieviest papildinājumus un apkopes darbus esošiem projektiem;
  • Palīdzēt optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Prasmes PHP, Laravel, SQL, HTML, CSS, GIT, composer;
  • Zināšanas un pieredze kādā no JS ietvariem: vue.js, react.js, angular.js, node.js;
  • Vēlamas, bet ne obligātas zināšanas WordPress;
  • Vēlamas DevOps zināšanas;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas Debian, Centos, Nginx / Apache, Docker;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Zināšanas par drošību un ātrdarbību;
  • Iemaņas strādāt ar dažādiem API (FB, Google, etc.).

Piedāvājam

  • Darbu 10 cilvēku komandā;
  • Atalgojumu, kas atkarīgs no pieredzes un sagatavotības līmeņa + bonusi;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgā vai darbu attālināti;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām.

Additional information

Deadline for application:
Sep 17th, 2021
Location:
Riga / Online
Salary (gross):
from 1200 up to 2800 EUR
Contact person:
Janis Livins
Contact phone:
+371 20 400 222
Website:
Type of job:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers