watermark
caballero | digital agency

Laravel web programmētājs

caballero | digital agency - Riga / Online
1200 - 2800
Deadline
2021-12-06
Summary

Pienākumi

  • Strādāt pie dažādas sarežģītības projektiem (frontend un backend);
  • Strādāt komandā;
  • Ieviest papildinājumus un apkopes darbus esošiem projektiem;
  • Palīdzēt optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Prasmes PHP, Laravel, SQL, HTML, CSS, GIT, composer;
  • Zināšanas un pieredze kādā no JS ietvariem: vue.js, react.js, angular.js, node.js;
  • Vēlamas, bet ne obligātas zināšanas WordPress;
  • Vēlamas DevOps zināšanas;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas Debian, Centos, Nginx / Apache, Docker;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Zināšanas par drošību un ātrdarbību;
  • Iemaņas strādāt ar dažādiem API (FB, Google, etc.).

Piedāvājam

  • Darbu 10 cilvēku komandā;
  • Atalgojumu, kas atkarīgs no pieredzes un sagatavotības līmeņa + bonusi;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgā vai darbu attālināti;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām.
Location
Riga / Online
Deadline
2021-12-06
Salary
1200 - 2800