watermark
caballero | digital agency

PHP / Wordpress programmētājs

caballero | digital agency - Riga
600 - 1600
Deadline
2019-09-06
Summary

Pienākumi

  • Jāizstrādā jauni un interesanti projekti;
  • Jāveic papildinājumi un apkopes darbi esošiem projektiem;
  • Jāpalīdz optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze ar WordPress;
  • Prasmes PHP, OOP, SQL, HTML, JS, GIT, composer;
  • Padziļinātas zināšanas par WP struktūru un tā piedāvātajām iespējām;
  • Pamata zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Vērība uz drošību un ātrdarbību.

Piedāvājam

  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Atalgojumu
    • Junior: līdz 600 eur netto
    • Med-level: 600 līdz 1000 eur netto
    • Senior: 1000-1600 eur netto
    • + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem;
  • Savu darba vietu un darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

CV sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv

Location
Riga
Deadline
2019-09-06
Salary
600 - 1600 (+ bonuses)