PHP / Wordpress programmētājs

caballero ir radoša aģentūra, kas veic digitālu projektu izstrādi jau 7 gadus un tirgū darbojas ar vairākiem zīmoliem.
Saviem klientiem mēs nodrošinām koncepta radīšanu, dizaina izstrādi, programmēšanu, atkļūdošanu, konsultācijas un uzturēšanu vai arī tikai konkrētus izstrādes etapus.

Visbiežāk, vietējiem un ārzemju uzņēmumiem, mēs izstrādājam korporatīvas mājaslapas, bet nereti arī reklāmas kampaņu lapas, sociālo tīklu aplikācijas, e-komercijas projektus, sludinājumu un ziņu portālus.

Pienākumi

  • Jāizstrādā jauni un interesanti projekti;
  • Jāveic papildinājumi un apkopes darbi esošiem projektiem;
  • Jāpalīdz optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze ar WordPress;
  • Prasmes PHP, OOP, SQL, HTML, JS, GIT, composer;
  • Padziļinātas zināšanas par WP struktūru un tā piedāvātajām iespējām;
  • Pamata zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Vērība uz drošību un ātrdarbību.

Piedāvājam

  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Atalgojumu
    • Junior: līdz 600 eur netto
    • Med-level: 600 līdz 1000 eur netto
    • Senior: 1000-1600 eur netto
    • + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem;
  • Savu darba vietu un darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

CV sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv

Additional information

Deadline for application:
Jun 28th, 2019
Location:
Riga
Salary (gross):
from 600 up to 1600 EUR + bonuses
Contact person:
Janis Livins
Contact phone:
+371 20 400 222
Website:
Type of job:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet