Projektu vadītājs

caballero ir radoša aģentūra, kas veic digitālu projektu izstrādi jau 8 gadus un tirgū darbojas ar vairākiem zīmoliem.
Saviem klientiem mēs nodrošinām koncepta radīšanu, dizaina izstrādi, programmēšanu, atkļūdošanu, konsultācijas un uzturēšanu vai arī tikai konkrētus izstrādes etapus.

Visbiežāk, vietējiem un ārzemju uzņēmumiem, mēs izstrādājam korporatīvas mājaslapas, bet nereti arī e-komercijas projektus, web bāzētas sistēmas, mājaslapas ar šauru specifisku mērķi sociālo tīklu aplikācijas, e-komercijas projektus, sludinājumu un ziņu portālus.

Pienākumi

  • Jāveic komunikācija ar klientiem un jāapkopo klienta biznesa prasības;
  • Jāplāno programmētāju un dizainera darba plūsma (jāplāno resurss);
  • Jākomunicē, jākoordinē un jāseko līdzi projektu izstrādes gaitai komandā;
  • Jārealizē projektu iekļaujoties laikā un budžetā;
  • Jātestē un jāpārliecinās par piegādātā produkta kvalitāti;
  • Jāapkopo informācija par paša un komandas paveikto;
  • Jāanalizē un jāuzlabo izstrādes procesi.

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze projektu vadīšanā (vismaz 1 gads);
  • Izpratne un interese par web izstrādi un izstrādes procesiem;
  • Spēja būt organizētam un strukturētam;
  • Pieredze pielietot projektu plānošanas rīkus;
  • Labas komunikācijas spējas (rakstība un saruna);
  • Vēlamas labas latviešu un angļu vai krievu valodas zināšanas;
  • Vēlme mācīties un attīstīties

Mēs būtu priecīgi, ja Tu darītu zināmu vai Tev ir iepriekšēja pieredze vai liela vēlme izpausties kādās no zemāk esošajām tēmām:

  • piedalīties mājaslapu satura stratēģijas izstrādē;
  • uzņēmuma digitālās mārketinga stratēģijas izstrāde (vai tikai kādi posmi);
  • uzņēmuma imidža veidošanu (CSR, ESG vai vizuālā puse);
  • tehniskas dotības vai Tu māki arī kaut ko uzprogrammēt;
  • ir bijusi pieredze iepirkumu dokumentācijas sagatavošanā;
  • iepriekšēja pieredze pārdošanā.

Piedāvājam

Atalgojumu:

  • Junior: līdz 600 eur netto
  • Med-level: 600 līdz 1000 eur netto
  • Senior: 1000-1600 eur netto
  • + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem;
  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Portatīvo datoru;
  • Darbu ar zināmiem zīmoliem, kā arī vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Darbu birojā vai miksētā režīmā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Komandas pasākumus;
  • Iespēju doties uz apmācībām, konferencēm, semināriem;
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām.

CV un pieteikumus vakancei sūtīt uz epastu.

Additional information

Deadline for application:
Dec 27th, 2021
Location:
Riga / Online
Salary (gross):
from 600 up to 1600 EUR
Contact person:
Janis Livins
Contact phone:
+371 20 400 222
Website:
Type of job:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Favourites