watermark
caballero | digital agency

Projektu vadītājs

caballero | digital agency - Riga / Online
600 - 1600
Deadline
2021-12-27
Summary

Pienākumi

  • Jāveic komunikācija ar klientiem un jāapkopo klienta biznesa prasības;
  • Jāplāno programmētāju un dizainera darba plūsma (jāplāno resurss);
  • Jākomunicē, jākoordinē un jāseko līdzi projektu izstrādes gaitai komandā;
  • Jārealizē projektu iekļaujoties laikā un budžetā;
  • Jātestē un jāpārliecinās par piegādātā produkta kvalitāti;
  • Jāapkopo informācija par paša un komandas paveikto;
  • Jāanalizē un jāuzlabo izstrādes procesi.

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze projektu vadīšanā (vismaz 1 gads);
  • Izpratne un interese par web izstrādi un izstrādes procesiem;
  • Spēja būt organizētam un strukturētam;
  • Pieredze pielietot projektu plānošanas rīkus;
  • Labas komunikācijas spējas (rakstība un saruna);
  • Vēlamas labas latviešu un angļu vai krievu valodas zināšanas;
  • Vēlme mācīties un attīstīties

Mēs būtu priecīgi, ja Tu darītu zināmu vai Tev ir iepriekšēja pieredze vai liela vēlme izpausties kādās no zemāk esošajām tēmām:

  • piedalīties mājaslapu satura stratēģijas izstrādē;
  • uzņēmuma digitālās mārketinga stratēģijas izstrāde (vai tikai kādi posmi);
  • uzņēmuma imidža veidošanu (CSR, ESG vai vizuālā puse);
  • tehniskas dotības vai Tu māki arī kaut ko uzprogrammēt;
  • ir bijusi pieredze iepirkumu dokumentācijas sagatavošanā;
  • iepriekšēja pieredze pārdošanā.

Piedāvājam

Atalgojumu:

  • Junior: līdz 600 eur netto
  • Med-level: 600 līdz 1000 eur netto
  • Senior: 1000-1600 eur netto
  • + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem;
  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Portatīvo datoru;
  • Darbu ar zināmiem zīmoliem, kā arī vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Darbu birojā vai miksētā režīmā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Komandas pasākumus;
  • Iespēju doties uz apmācībām, konferencēm, semināriem;
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām.

CV un pieteikumus vakancei sūtīt uz epastu.

Location
Riga / Online
Deadline
2021-12-27
Salary
600 - 1600