Web project manager / Client support (Junior / Senior)

caballero ir radoša aģentūra, kas veic digitālu projektu izstrādi jau 7 gadus un tirgū darbojas ar vairākiem zīmoliem.
Saviem klientiem mēs nodrošinām koncepta radīšanu, dizaina izstrādi, programmēšanu, konsultācijas un uzturēšanu vai arī tikai konkrētus izstrādes etapus.

Visbiežāk, vietējiem un ārzemju uzņēmumiem, mēs izstrādājam korporatīvas mājaslapas, bet nereti arī reklāmas kampaņu lapas, sociālo tīklu aplikācijas, e-komercijas projektus, sludinājumu un ziņu portālus.

Pienākumi

  • Jāapkopo klienta prasības;
  • Jāplāno programmētāju un dizainera darba plūsma (jādefinē uzdevumi un jāplāno sprinti);
  • Jākontrole projekta gaita, lai iekļautos laikā un budžetā;
  • Jāspēj sekot līdzi izstrādes gaitai un komunicēt to klientam un vadībai;
  • Jātestē un jāpārliecinās par piegādātā produkta kvalitāti;
  • Regulāri jāapkopo informācija par paša un komandas paveikto;
  • Kopā ar komandu jāanalizē un jāuzlabo izstrādes process.

Prasības

  • Jābūt interesei par web izstrādi un jāizprot izstrādes procesi;
  • Jāspēj labi un strukturēti rakstīt latviešu valodā;
  • Vēlamas labas angļu vai krievu valodas zināšanas;
  • Jāspēj vadīt vairākus projektus vienlaicīgi;
  • Vēlamas pamatzināšas HTML (ne obligāti);
  • Vēlme mācīties un attīstīties.

Piedāvājam

  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Savu darba vietu un darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām;
  • Atbilstošu atalgojumu spējām un bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

Additional information

Deadline for application:
Jan 31st, 2019
Location:
Riga
Salary:
from 600 up to 1200 EUR + bonuses
Contact person:
Janis Livins
Contact phone:
+371 20 400 222
Website:
Type of job:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet
popstrap.com