watermark
caballero | digital agency

Web project manager / Client support

caballero | digital agency - Riga
600 - 1200
Deadline
2019-03-28
Summary

Pienākumi

  • Jāapkopo klienta biznesa prasības;
  • Jāplāno programmētāju un dizainera darba plūsma (jādefinē uzdevumi un jāplāno sprinti);
  • Jāspēj realizēt projektu iekļaujoties laikā un budžetā;
  • Jāspēj sekot līdzi izstrādes gaitai un komunicēt to klientam un vadībai;
  • Jātestē un jāpārliecinās par piegādātā produkta kvalitāti;
  • Regulāri jāapkopo informācija par paša un komandas paveikto;
  • Kopā ar komandu jāanalizē un jāuzlabo izstrādes procesi;

Prasības

  • Jābūt interesei par web izstrādi un jāizprot izstrādes procesi;
  • Jāspēj labi un strukturēti rakstīt latviešu valodā;
  • Vēlamas labas angļu vai krievu valodas zināšanas;
  • Jāspēj vadīt vairākus projektus vienlaicīgi;
  • Vēlme mācīties un attīstīties.

Piedāvājam

  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Savu darba vietu un darba datoru;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Iespēja apvienot darbu ar mācībām;
  • Atbilstošu atalgojumu spējām un bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.
Location
Riga
Deadline
2019-03-28
Salary
600 - 1200 (+ bonuses)