This job offer has expired.

WordPress / PHP programmētājs ar pieredzi

Mēs esam caballero - pilna cikla digitālā aģentūra. Mūsu klienti ir ražošanas uzņēmumi, bankas un startupi Latvijā, kā arī ārzemēs.

caballero - digitālā aģentūra ir viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kurš ir par ilgtspējīgu, turpināmu un open-source programmēšanas risinājumu izmantošanu.
Visi mūsu izstrādātie projekti ir ar mūsu pašu izstrādātu dizainu.
90% mūsu izstrādāto mājaslapu ir uz Wordpress satura vadības sistēmas, kas ir pasaulē populārākā atvērtā tipa satura vadības sistēma priekš mājaslapām.

Lai projektos nodrošinātu ātrdarbību un drošību, mēs izmantojam rūpīgi atlasītus un pārbaudītus spraudņus. Lai samazinātu kļūdas varbūtību, izstrādes vidēs un produkcijā esam ieviesuši vienotas vides, kā arī esam automatizējuši ieviešanas procesu (deployment process).
Mūsu filozofija ir piegādāt skaistu - no 0 zīmētu, standartiem atbilstošu, kvalitatīvu, drošu, ātru, ērti lietojamu un ilgtspējīgu mājaslapu saviem klientiem.

Aicinām pievienoties mūsu komandai pieredzējušu Wordpress izstrādātāju.

Galvenie pienākumi

  • jāizstrādā jauni un interesanti projekti;
  • jāveic papildinājumi un apkopes darbi esošiem projektiem;
  • jāveic darbu deleģēšana kolēģiem un darba pārbaude;
  • jāoptimizē un jāievieš jaunus standartus izstrādes procesā.

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze ar WP (vismaz 1 gads vai 10 projekti);
  • Prasmes PHP, MySQL, HTML, SASS, JS, GIT;
  • Padziļināta izpratne par WP un tā piedāvātajām iespējām;
  • Pamata zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Vērība uz drošību un ātrdarbību.

Piedāvājam

  • Darbu augošā komandā, draudzīgus kolēģus;
  • Savu darba vietu un datoru;
  • Tēju, kafiju un soft drinks;
  • Biroju Rīgas centrā;
  • Izaicinošus vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Pieredzei atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

Priekšrocības

  • DevOps zināšanas
  • Sketch, Zepelin, PSD to HTML;
  • Iemaņas strādāt ar dažādiem API (FB, Google, etc.);
  • Citu programmēšanas valodu zināšanas;
  • Spēja skaidri formulēt un komunicēt lietas kolēģiem.

Gaidīsim CV un jūsu realizēto projektu portfolio uz zemāk norādīto e-pastu.

Pieteikšanās termiņš:
Mar 6th, 2018
Vieta:
Riga
Atalgojums:
no 850 līdz 1250 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Janis Livins
Telefons:
+371 20 400 222
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Similar job offers

popstrap.com