watermark
caballero | digital agency

Wordpress / PHP programmētājs

caballero | digital agency - Riga / Online
1400 - 2800
Deadline
2021-04-30
Summary

Pienākumi

  • Jāizstrādā custom design projekti balstīti uz Wordpress, WooCommerce, ACF un Metabox;
  • Jāizstrādā projekti neizmantojot gatavas / pirktas dizaina tēmas;
  • Jāveic papildinājumi un apkopes darbi esošiem projektiem;
  • Jāpalīdz optimizēt un standartizēt izstrādes procesus.

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze ar WordPress (vismaz 5 izstrrādāti projekti);
  • prasme strādāt ar ACF / Metabox. NEstrādāt ar builderiem (visual composer, WP bakery, elementor utml.)
  • Prasmes PHP, OOP, SQL, HTML, JS, GIT, composer;
  • Vēlamas padziļinātas zināšanas par WP struktūru un tā piedāvātajām iespējām;
  • Vēlamas zināšanas Debian, Centos, Nginx un Apache serveru konfigurēšanā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darbus un atskaitīties par padarīto;
  • Vērība uz drošību un ātrdarbību;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas kādos no populārākajiem PHP / JS frameworkiem.

Piedāvājam

  • Darbu 8 cilvēku komandā;
  • Darba datoru vai darbu attālināti;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Elastīgu darba grafiku (pēc nepieciešamības);
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem.

CV sūtīt uz e-pastu: janis@caballero.lv

Location
Riga / Online
Deadline
2021-04-30
Salary
1400 - 2800 (+ bonuses)