watermark
Draugiem Group

Back-end programmētājs/-a

Draugiem Group - Mārupe, Ziedleju iela 6
2000 - 4000
Deadline
2021-07-30
Summary

Tavi pienākumi:

  • darbs ar jaunu funkciju izveidi un ieviešanu;
  • dalība visos projekta izstrādes posmos no idejas līdz gala risinājuma ieviešanai;
  • esošo risinājumu uzlabošana un optimizācija;
  • biznesa prasību analīze un jaunu funkciju izstrādes plānošana, piedāvājot savus ieteikumus un risinājumus.

Prasības un zināšanas, ko sagaidām:

  • PHP7;
  • MySQL;
  • Redis;
  • Git/Gitlab;
  • PHPUnit ;
  • Laravel 6+.

Darba vide un rīki:

  • programmējam PHP/JavaScript;
  • strādājam ar JavaScript (ES5, ES6), Webpack;
  • rakstām CSS un izmantojam SCSS;
  • glabājam datus MySQL;
  • testējam kodu ar PHPUnit;
  • lietojam Laravel framework;
  • izmantojam Git/Gitlab, Jira;
  • sekojam OOP principiem sistēmas arhitektūrā;
  • ievērojam uzņēmumā ieviestos koda noformēšanas standartus.

Mēs piedāvājam:

  • mūsdienīgu birojuMārupē, Ziedleju ielā 6; kā arī iespēju strādāt miksēti (attālināti/klātienē);
  • ikmēneša atalgojumu no EUR 2000,- līdz EUR 4000,- bruto (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • apmaksātas pusdienas birojā;
  • bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
  • ļoti labu veselības apdrošināšanas polisi, visas sociālās garantijas;
  • sporta klubu abonamentu neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbu uzsāc līdz plkst. 11:00);
  • 35h darba nedēļu (+ vasaras periodā piektdienas ir saīsinātas vēl par 2h);
  • iespēju pilnveidot zināšanas apmaksātās konferencēs un semināros;
  • jautrus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas.

Gaidīsim Tavu CV!

SIA DeskTime (Reģ. nr. 40203168348)

Location
Mārupe, Ziedleju iela 6
Deadline
2021-07-30
Salary
2000 - 4000