watermark
Draugiem Group

Jaunākais/-ā C/C++ programmētājs/-a

Draugiem Group - Krasta iela 44, Rīga
1700
Deadline
2020-02-18
1700
Summary

Tavi pienākumi:

- piedalīšanās esošo iekārtu uzturēšanā;

- piedalīšanās  jaunu iekārtu izstrādes procesā;

- programmaparatūras izstrāde un attīstīšana uzraudzības iekārtām un komponentiem.

Mēs piedāvājam:

- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;

- Mac/Windows/Linux platformu un dzelžus pēc tavas izvēles;

- bezmaksas pusdienas birojā;

- atalgojumu sākot no EUR 1700,- bruto (atbilstoši tavām zināšanām un iepriekšējai pieredzei);

- elastīgu darba dienas sākumu (ierašanās līdz plkst. 11:00);

- apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;

- sporta kluba abonementu neierobežotam apmeklējumam;

- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;

- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Tev jābūt:

- vēlmei mācīties un izrādīt padziļinātu interesi par C/C++ programmēšanas valodām;

- interesei par darbu ar iegultām sistēmām;

- interesei par elektroniku;

- labām latviešu un angļu valodas zināšanām;

- vēlmei un gatavībai doties ārvalstu komandējumos.

Piesakies, sūtot savu CV!

SIA Vendon (Reģ.nr. 40103422387)

Location
Krasta iela 44, Rīga
Deadline
2020-02-18
Salary
1700