watermark
Draugiem Group

Jaunākais/-ā IT projektu vadītājs/-a I Vendon

Draugiem Group - Krasta iela 44, Rīga, LV-1003
1300 - 1800
Deadline
2020-09-30
Summary

Tavi pienākumi:

-dalība dažādu IT projektu realizācijā no idejas līdz gala rezultātam;

-klientu, sadarbības partneru prasību analīze (tai skaitā tirgus izpēte).

Mūsu prasības:

- pieredze projektu vadībā, vēlama IT projektu vadībā;

- interese par nozari un dažādām tehnoloģijām;

- prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;

- prasme strādāt ar cilvēkiem;

- izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas;

- vēlama pieredze darbā ar projektu vadības rīku Jira.

Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam:

- iespēju realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas, noderīgas zināšanas;

- apmaksātas siltas un veselīgas pusdienas, kā arī brokastis tiem, kuru rīts ir bijis steidzīgs;

- parūpēties par Tavas veselības aprūpi ar labu veselības apdrošināšanas polisi;

- modernu un mūsdienīgi labiekārtotu biroju ar skatu uz Daugavu, Krasta ielā 44, Rīgā;

- bezmaksas autostāvvietu pie biroja;

- atvilkt elpu ikdienas steigā ar Playstation, novusa vai galda futbola spēli;

- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus;

- apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;

- iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);

- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11:00);

- sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumu skaitam, lai vienmēr būtu labā formā;

- ikmēneša atalgojumu sākot no 1300,- līdz 1800,- EUR bruto, atbilstoši Tavām zināšanām un  pieredzei;

- iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros.

Gaidīsim Tavu CV un  īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

SIA Vendon, 40103422387

Location
Krasta iela 44, Rīga, LV-1003
Deadline
2020-09-30
Salary
1300 - 1800