watermark
Draugiem Group

Jaunākais/-ā QA speciālists/-e Vendon

Draugiem Group - Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-08-30
Summary

Tavi pienākumi:
- būt daļai no izstrādes komandas, piedalīties jaunu produktu testēšanā to izstrādes laikā;
- izveidot un uzturēt Vendon web platformas regresijas testa scenārijus;
- periodiski izpildīt regresijas un "smoke" testus;
- veidot automatizētos testus kritiskākajām lietotāja funkcionalitātēm.

No Tevis sagaidām:
- interesi par QA procesiem, vēlmi mācīties un būt daļai no komandas;
- vispārīgu izpratni par web tehnoloģijām- esi studējis vai studē inženierzinātnes.

Mēs piedāvājam:
- iespēju apgūt labākās pieejas QA procesos;
- apgūt web testu automatizāciju un ar to saistītas tehnoloģijas - Selenium, CI/CD;
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei – Mac/Windows/Linux platformu un dzelžus pēc izvēles;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- sporta klubu abonementu neierobežotam apmeklējumam (ir arī sava hokeja komanda);
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Ja esi gatavs/-a darbam dinamiskā vidē un vēlies mācīties no nozares labākajiem profesionāļiem- piesakies, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz annija.rieka@draugiemgroup.com

Location
Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-08-30