watermark
Draugiem Group

PHP programmētājs/-a Mapon

Draugiem Group - Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-08-27
Summary

Mēs piedāvājam:
- darba vietu Ojāra Vācieša ielā 6b, Rīgā;
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- Mac/Windows/Linux platforma un dzelži pēc tavas izvēles;
- bezmaksas pusdienas;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam (ir arī sava hokeja komanda);
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;

Tavi pienākumi:
- izmantojot SVN versiju kontroles sistēmu, balstoties uz esošo programmēšanas stilu (OOP, atdalīts datu un prezentācijas slānis) un koda noformēšanas vadlīnijām, strādāt pie Mapon sistēmas programmēšanas un uzturēšanas;
- veikt kļūdu labojumus un attīstībai nepieciešamos jauninājumus.

Mēs:
- pamatā programmējam PHP, JavaScript;
- darbojamies ar HTML/CSS;
- datus glabājam MySQL;
- strādājam ar SVN versiju kontroles sistēmu;
- izmantojam OOP principus sistēmas arhitektūrā;
- atdalām datu un prezentācijas slāņus;
- esam ieviesuši un ievērojam koda noformēšanas standartus.

Gaidām Tavu CV un motivācijas vēstuli uz annija.rieka@draugiemgroup.com

Location
Ojāra Vācieša iela 6b
Deadline
2018-08-27