Spēļu un aplikāciju programmētājs (NodeJS, Firebase, React Native)

Meklējam programmētāju spēļu (Web, sociālo tīklu un mobilo) un aplikāciju izstrādei, kas pievienoties mūsu komandai uz pilna laika slodzi (darbs attālināti).

Esam augošs uzņēmums, kas fokusējas uz spēļu izstrādi. Pašlaik meklējam kolēģi, kas papildinātu mūsu programmētāju komandu un piedalītos gan esošo projektu attīstībā, gan jaunu spēļu izstrādē.

Pienākumi

  • izstrādāt sistēmas (spēles, aplikācijas) un to sastāvdaļas atbilstoši sniegtajām vadlīnijām un prasībām
  • nodrošināt izstrādātās programmatūras uzturēšanu un uzlabošanu
  • veikt koda atkļūdošanu

Prasības

  • zināšanas tādās programmēšanas valodās/rīkos kā NodeJS, ReactJS, React Native, Firebase un RealTime Database (jebkura papildu vide ir pluss)
  • spēja strādāt gan pastāvīgi, gan komandā, kā arī plānot pašam savu laiku
  • prasme mācīties un apgūt jaunas zināšanas

Mēs piedāvājam

  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • iespēju strādāt 100% no mājām
  • izaugsmes iespējas.

Pieteikšanās termiņš:
Jun 30th, 2020
Vieta:
Remotely
Atalgojums (bruto):
no 1000 līdz 2500 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Andris Garkalns
Telefons:
+37128481595

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers