This job offer has expired.

Programmatūras atbalsta speciālists

Strauji augošs uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus un integrētus IT risinājumus finanšu jomā. Esam daļa no lielas ģimenes. Lai arī nepārtraukti augam, uzturam savu start up filozofiju un pamatvērtības. Pie mums dzimst un aug vērienīgi projekti, kuri atbalsojas arī citās pasaules malās.

Prasības:

-        Vidējā vai augstākā izglītība IT sfērā;

-        Vismaz 2 gadu pieredze ar backend sistēmām līdzīgā pozīcijā;

-        Zināšanas un izpratne par programmatūras izstrādi;

-        Labas analītikas un problēmu risināšanas prasmes;

-        Spēja prioritizēt savus darbus un efektīvi plānot savu laiku;

-        Labas komunikācijas prasmes;

-        Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas;

-        Spēja strādāt komandā un attālināti;

-        Pieredze finanšu sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

-        Sniegt lietotājiem atbalstu darbā ar uzņēmuma programmatūru;

-        Nodrošināt problēmu risināšanu;

-        Apkopot un analizēt biznesa prasības;

-        Sagatavot tehniskās prasības priekš uzdevumiem programmētajiem;

-        Plānot tehniskos risinājumus ņemot vērā biznesa un tehniskas prasības;

-        Organizēt komunikāciju starp departamentiem, lai nodrošinātu problēmu risināšanu.

Piedāvājam:

-        Reālās izaugsmes iespējas par Programmatūras izstrādes projektu vadītāju gada laikā;

-        Pieredzi darbā starptautiskā uzņēmumā;

-        Labus darba apstākļus un mūsdienīgu vidi;

-        Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;

-        Konkurētspējīgu un uz sasniegumiem balstītu atalgojumu.

Pieteikšanās termiņš:
Feb 11th, 2018
Vieta:
Rīga
Kontaktpersona:
Jānis Grīslis
Telefons:
+371 29333563

LinkedIn Draugiem.lv Google

Similar job offers

popstrap.com