watermark
Efumo SSC

IT PROJEKTU VADĪTĀJS

Efumo SSC - Riga
1000 - 2700
Deadline
2021-06-30
Summary

Kādi būs Tavi pienākumi ikdienā?

  • WEB projektu plānošana, uzraudzība un attīstība
  • WEB risinājumu izstrādes progresa un izpildes termiņu kontrole
  • Ikdienas komunikācija ar klientiem
  • Projektu prioritāšu noteikšana, uzdevumu deleģēšana izstrādes komandai
  • Daļēja projekta dokumentācijas un tāmju sagatavošana
  • Izpildītā darba pieņemšana un testēšana

Ko mēs sagaidām?

  • Pieredzi projektu vadībā (vēlams IT nozarē)
  • Labas analītiskās prasmes
  • Izcilas komunikācijas un argumentācijas prasmes
  • Priekšrocība kandidātiem ar padziļinātām zināšanām par programmēšanu

Ko mēs Tev piedāvājam?

  • Pieredzi vietējo un starptautisko projektu realizācijā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, atbilstošu Tavām zināšanām un pieredzei (1000-2700.00 EUR/mēn., bruto)
  • Draudzīgu un profesionālu kolektīvu
  • Darbavietu pašā Rīgas centrā (Republikas laukums 3)
  • Lieliskus darba  apstākļus un kafijas pauzes saulainā jumta terasē
  • Elastīgu darba laiku

TAVS CV un pieredze – Tavs spēks un iespējas

(atsūti to mums un mēs ar Tevi sazināsimies)

Location
Riga
Deadline
2021-06-30
Company
Efumo SSC
Salary
1000 - 2700