Programmētājs Magento / PHP

Efumo ir viens no vadošajiem individuālu e-komercijas un web bāzētu IT sistēmu izstrādes uzņēmumiem. Mūsu specializācija ir IT risinājumi, kas palīdz piesaistīt klientus, pārdot internetā un vadīt biznesa procesus.

PROGRAMMĒTĀJS

MAGENTO / PHP

Darba pienākumi:

•Esošo WEB projektu uzturēšana un kontrole;

•Jaunu WEB projektu izstrāde;

• Sadarboties ar izstrādes komandas biedriem - projektu vadītājiem, testētājiem un citiem   programmētājiem.

Prasības kandidātiem:

•Vismaz 2 gadu programmēšanas pieredze (ar PHP, SQL), priekšrocība pretendentiem ar pieredzi darbā ar Magento un Symfony;

•Spēja ātri apgūt papildus zināšanas, palīdzēt kolēģiem problēmsituācijās;

•Iniciatīva un vēlme attīstīties;

•Augsta atbildības sajūta, koncentrēšanās darbam un spēja strādāt komandā;

•Labas angļu valodas zināšanas.

Mēs Tev piedāvājam:

•Iespēju darboties modernā un perspektīvā jomā;

•Pieredzi lielu un interesantu vietējo un starptautisko projektu realizācijā;

•Elastīgs darba grafiks pēc vienošanās;

•Atbilstošu un garantēti regulāru atalgojumu (pirms nodokļu nomaksas 700.00-5000.00 EUR/mēn.);

•Draudzīgu un profesionālu kolektīvu;

•Darbavietu pašā Rīgas centrā;

•Lieliskus darba apstākļus.

Nosūtot savu pieteikumu SIA Efumo SSC (reģ.nr. 40103257194) tiek sniegta atļauja darba pieņemšanas nolūkā apstrādāt Tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.

Pieteikšanās termiņš:
Jan 31st, 2019
Vieta:
Riga
Atalgojums:
no 700 līdz 5000 EUR
Kontaktpersona:
Elīna Verro
Telefons:
22011444
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers

popstrap.com