watermark
ELKO Grupa AS

C# programmētājs(-a) / ERP programmētājs(-a)

ELKO Grupa AS - Riga
1300 - 1800
Deadline
2021-06-22
Summary

Pienākumi

  • Programmēt un testēt uzņēmuma korporatīvas aplikācijas (NET, C#), balstoties uz prasību specifikācijām;
  • Programmēt un testēt uzņēmuma vadības sistēmas (ERP) Oracle JD Edwards EnterpriseOne aplikācijas, balstoties uz prasību specifikācijām;
  • Izstrādāt un uzturēt tehnisko dokumentāciju;
  • Piedalīties programmatūras ieviešanā, testēšana un uzlabošanā;
  • Sniegt konsultācijas un atbalstu uzņēmuma darbiniekiem programmatūras prasību specifikāciju izstrādē;
  • Uzturēt informāciju par projektiem un veikt izmaiņas darba uzdevumu vadības sistēmā JIRA.

Mēs sagaidām

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā;
  • Programmēšanas valodu zināšanas;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas IT jomā.

Mēs piedāvājam

  • Darbu komandā kas sastāv no 10 cilvēkiem, pakļautība komandas vadītajam;
  • Stabilu darbu un iespēju veidot karjeru starptautiskā uzņēmumā;
  • Stabilu un motivējošu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu, sporta zāle biroja telpā;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus produktīvai darba izpildei;
  • Apmācības un attīstības iespējas (Tiks nodrošināta visa darbam nepieciešamā apmācība; Papildus apmācības (kursi, workshopi, semināri); Nodrošināsim piedalīšanos interesantos projektos);
  • Algu (bruto) sākot no 1300 EUR līdz 1800 EUR mēnesī.
Location
Riga
Deadline
2021-06-22
Salary
1300 - 1800