watermark
ELKO Grupa AS

ERP programmatūras testētājs(-a)

ELKO Grupa AS - Riga
1600 - 2000
Deadline
2022-02-03
Summary

Pienākumi

  • Pārbaudīt izstrādātās programmās atbilstību noteiktām prasībām dažādās programmās izstrādes posmos;
  • Izstrādāt un uzturēt programmatūras testēšanas tehnisko dokumentāciju;
  • Analizēt lietotāju kļūdu pieteikumu, organizēt to novēršanu, pārraudzīt izpildes risinājumus un gaitu;
  • Sastādīt un uzturēt uzņēmumā izstrādāto risinājumu lietotāju instrukcijas;
  • Izstrādāt ieteikumus uzņēmumā izstrādātās programmas kvalitātes uzlabošanai.

Mēs sagaidām

  • Augstākā izglītība IT jomā;
  • Programmēšanas valodu, testēšanas rīku pārzināšana;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Vēlme un spēja attīstīt un ieviest testēšanas metodes un procesus.

Mēs piedāvājam

  • Darbu profesionālā komanda;
  • Stabilu darbu un iespēju veidot karjeru starptautiskā uzņēmumā;
  • Stabilu un motivējošu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšana, sporta zāli biroja telpas;
  • Mūsdienīgie darba apstākļi, produktīvai darba izpildei;
  • Apmācības un attīstības iespējas, dalību interesantos un inovatīvos projektos;
  • Algu (bruto) sākumā no 1600 EUR līdz 2000 EUR mēnesī.
Location
Riga
Deadline
2022-02-03
Salary
1600 - 2000