watermark
ELKO Grupa AS

IT projektu vadītājs(-a)

ELKO Grupa AS - Riga
2500 - 2800
Deadline
2022-02-03
Summary

Pienākumi

  • Izstrādāt projektu plānus, uzturēt projektu dokumentāciju;
  • Vadīt projektu komandas darbu, kontrolēt projekta attīstību;
  • Definēt projektu mērķus, termiņus un nodrošināt to izpildi;
  • Aktīvi Dienvidu biznesa un tehnisko prasību izstrādē;
  • Identificēt projektu riskus, problēmu cēloņus, piedāvāt risinājumus;
  • Veidot attiecības un nodrošinot projekta komunikāciju ar visām ieinteresētajām pusēm.

Mēs sagaidām

  • Vismaz 1 gada praktiskā pieredze projektu vadībā;
  • Izpratne par projektu vadības metodoloģijas pamatprincipiem - PMBOK vai PRINCE2;
  • Pieredze dažāda līmeņa pārrunu vadīšanā un izcilas komunikācijas spējas;
  • Pieredze prasību pārvaldībā un tehnisko specifikāciju sagatavošanā.

Mēs piedāvājam

  • Iespēju veidot karjeru starptautiskā uzņēmumā;
  • Stabilu un motivējošu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšana;
  • Algu (bruto) sākot no 2500 EUR līdz 2800 EUR mēnesī.
Location
Riga
Deadline
2022-02-03
Salary
2500 - 2800