watermark
ELKO Grupa AS

Programmētājs

ELKO Grupa AS - Rīga
Deadline
2018-08-31
Summary

Pienākumi

  • Programmēt WEB aplikācijas .NET vidē;
  • Izstrādāt uzņēmumā izstrādāto IT risinājumu tehnisko dokumentāciju;
  • Novērst un labot, pēc testēšanas rezultātiem un lietotāju ziņojumiem, programmas darbībā radušās nepilnības un kļūdas;
  • Izstrādāt un ievērot  programmatūras izstrādes plānus.

Prasības

  • Sapratne par API izstrādi;
  • Iemaņas Back-end programmēšanā .NET vidē;
  • Iemaņas Front-end programmēšanā React, Angular, vai līdzīgu;
  • Iemaņas ar SQL datubāzēm;
  • Sapratne par datu struktūrām un sistēmu dizainu.

Piedāvājam

  • Stabilu darbu un iespēju veidot karjeru starptautiskā uzņēmumā;
  • Stabilu un motivējošu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus produktīvai darba izpildei;
  • Apmācības un attīstības iespējas.

Location
Rīga
Deadline
2018-08-31