watermark
Emergn

IT BIZNESA ANALĪTIĶIS

Emergn - Riga, Skanstes 27
2100 - 2400
Deadline
2020-01-31
Summary

Amata pienākumi

  • Piedalīties liela, valsts nozīmes, projekta realizācijā
  • Strādāt ciešā sadarbībā ar klientu, izzinot, aprakstot un saskaņojot biznesa prasības
  • Pārstāvēt klienta intereses mūsu programmatūras ražošanas komandā kā produkta īpašnieks (Product Owner)
  • Modelēt un automatizēt biznesa procesus
  • Sagatavot Lietotājstāstus (User Stories

Mēs sagaidām

  • Vismaz 3 gadu pratisko pieredzi sistēmanalīzē vai biznesa prasību apkopošanā
  • Izcilas aktīvās komunikācijas prasmes
  • Izpratni par informācijas sistēmu izstrādes, ieviešanas un ekspluatācijas procesiem, izmantojot Agile pieeju
  • Teicamas latviešu valodu prasmes
  • Augstāko izglītību datorzinībās ar specializāciju sistēmanalīzē vai CBAP, vai ar līdzvērtīgu sertifikāciju

Mēs piedāvājam

  • Piedalīties liela, tehnoloģiski izaicinoša projekta realizācijā
  • Darbu profesionālā projekta komandā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un sekojot Agile labajai praksei
  • Mūsdienīgus darba apstākļus starptautiskā kompānijā
  • Apmaksātu autostāvvietu
  • Veselības apdrošināšanu
  • Izaugsmes iespējas
Location
Riga, Skanstes 27
Deadline
2020-01-31
Company
Emergn
Salary
2100 - 2400