watermark
Emergn

TESTĒŠANAS INŽENIERIS

Emergn - Riga, Skanstes 27
1600 - 2400
Deadline
2019-07-31
Summary

Prasības kandidātam

  • Pieredze darbā ar datubāzēm, datu apstrādes rīkiem
  • Prasme uzrakstīt datu atlases vaicājumus
  • Iemaņas testēšanas dokumentācijas, t.sk. testpiemēru, sagatavošanā
  • Labas latviešu valodas zināšanas

Darba pienākumi

  • Datu migrācijas risinājumu testēšana, gan manuāla, gan automātiskā
  • Testpiemēru sagatavošana un izpildīšana

Mēs piedāvājam

  • Strādāt ar profesionālām izstrādes komandām, sekojot Agile labajai praksei
  • Mūsdienīgus darba apstākļus starptautiskā kompānijā
  • Uzņēmuma bonusu programmu darbiniekiem
Location
Riga, Skanstes 27
Deadline
2019-07-31
Company
Emergn
Salary
1600 - 2400