watermark
Emergn

Testēšanas speciālists

Emergn - Riga, Skanstes 27
1500 - 2200
Deadline
2020-02-29
Summary

Amata pienākumi

  • Veikt testa plānu veidošanu un uzturēšanu
  • Nodrošināt tehnisko atbalstu un piedalīties jaunu risinājumu izstrādē - Unit testing, Integration testing, Acceptance testing, regression testing, sekojot Agile Scrum labajai praksei
  • Veikt manuālos un automatizētos testus
  • Piedalīties sprintu plānošanā – apkopot informāciju par prasībām un iekļaut to testa plānos

Mēs sagaidām

  • Vismaz 1 gada pieredzi manuālajā testēšanā
  • Pieredzi darbā ar Versiju kontroles sistēmām – GIT, Subversion
  • Iemaņas darbā ar SQL un relāciju datu bāzēm
  • Pamatzināšanas web tehnoloģijās - HTML/CSS/XML/JS
  • Teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas

Par priekšrocību uzskatīsim:

  • Pieredzi automatizēto testu veikšanā, izmantojot Selenium Webdriver
  • REST API testēšanas pieredzi

Mēs piedāvājam

  • Piedalīties liela, tehnoloģiski izaicinoša projekta realizācijā
  • Darbu profesionālā projekta komandā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un sekojot Agile labajai praksei
  • Mūsdienīgus darba apstākļus starptautiskā kompānijā
  • Apmaksātu autostāvvietu
  • Veselības apdrošināšanu
  • Izaugsmes iespējas
Location
Riga, Skanstes 27
Deadline
2020-02-29
Company
Emergn
Salary
1500 - 2200