ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle/ERGO Insurance SE Latvijas filiāle

Programmatūras izstrādes inženieris (Java / C#)

ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle/ERGO Insurance SE Latvijas filiāle - Rīga, Skanstes iela 50
1800 - 2500
Deadline
2019-10-31
Summary

Darba pienākumi:

  • Web servisu izstrāde, nepārtrauktības nodrošināšana;
  • Back-end integrāciju izstrāde ar mobilajiem risinājumiem, ārējām sistēmām;
  • Back-office sistēmas migrācija;
  • Esošā koda re-factoring;
  • Testu izstrāde (unit testing);

Mēs strādājam ar:

  • Klientu portāla back-end - Java 8 (Spring, Hibernate, Vaadin);
  • Back-office sistēmas - .NET C#, ASP.NET MVC;
  • Datu bāzes - Oracle, Hana DB;
  • Izstrādes rīki - Maven, Jenkins, Git, Confluence, JIRA.

No Tevis sagaidām:

  • Iepriekšēju pieredzi Java vai C# izstrādē;
  • Pieredzi ar SOA un WS;
  • Izpratni par DB struktūru;
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt Baltijas mēroga IT komandā;
  • Attīstīt zināšanas un prasmes, piedaloties apmaksātās iekšējās un ārējās (kursi, konferences) apmācībās;
  • Veselības, dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu (stājoties darbā), atlaides apdrošināšanas produktiem;
  • Ikgadēju prēmiju (~13. alga)
  • Elastīgu darba laiku (robežās 7-19), 5 papildus brīvdienas gadā;
  • Autostāvvietu.

Ja pozīcija ieinteresēja un ir vēlme uzzināt vairāk, informējiet mūs, piesakot savu kanidatūru uz pozīciju. Par interesējošām detaļām droši rakstiet uz e-pastu annija@likeit.lv

Uzrunāsim kandidātus, kas tiks aicināti uz sarunu.

SIA "LikeIT", 21 E. Birznieka - Upīša iela, Riga, LV-1011, Reg.N. 40103859256.

Location
Rīga, Skanstes iela 50
Deadline
2019-10-31
Salary
1800 - 2500 (+ bonuses)