watermark
Failiem.lv / Files.fm

IT sistēmu administrators

Failiem.lv / Files.fm - Stabu 119, RIga
Deadline
2019-03-09
Summary

NO JAUNĀ KOLĒĢA SAGAIDĀM, ka

  • ir darba pieredze un pārzini Linux un Windows serverus administratora līmenī
  • ir pieredze ar web serveriem, smtp/pop3/dns, PHP, SQL, html, rdp, vpn, virtualizācija
  • spēj komunicēt ar klientiem pa telefonu vai epastu un saprotami palīdzēt IT jautājumos
  • ir vēlme apgūt daudz jaunu zināšanu, patīk pētīt, kā strādā lietas un meklēt risinājumus

TIKS NOVĒRTĒTS

  • augstākā IT izglītība un iepriekšējā pieredze IT devops darbos
  • programmēšanas prasmes: PHP, JavaScript, SQL, C#, scripting vai citas.

PIENĀKUMI

  • Serveru nomas risinājumu uzturēšana: https://serveri.failiem.lv raksturo izmantotās tehnoloģijas (Cloudstack, LAMP, routing, vpns, firewals, web)
  • risinājumu izmēģināšana un risinājumu meklēšana
  • palīdzība ar sistēmu pārvaldību un konfigurāciju klientiem
  • citas ar IT un programmēšanu saistītas lietas

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • Stabilu darba vietu un zinošus kolēģus
  • Labu darba atalgojumu, atbilstošu zināšanu līmenim un attieksmei (2000-3000)
  • Labus darba apstākļus Rīgas centrā: http://serveri.failiem.lv/#contact

PRODUKTU VEIDI, ar kuriem strādājam, kas raksturo darba ikdienu:

  • Failu apmaiņas un glabāšanas platforma: https://files.fm
  • Biznesa serveru noma: https://serveri.failiem.lv
  • Failu saņemšanas rīks mājas lapām: http://failiem.lv/filebox-file-transfer
  • Datu glabāšana un rezerves kopijas: http://failiem.lv/sync-share
  • Semi decentralizēta failu bibliotēka: https://files.fm/library

Paldies, ka izlasīji. Ja vēlies pilnveidot savas zināšanas un gūt labu pieredzi no profesionāliem IT kolēģiem, tad gaidīsim Tavu cv-vards-uzvards.pdf un aprakstu par līdzšinējo IT pieredzi uz epastu cv@failiem.lv.

Lūdzu, norādi, kad vari uzsākt darbu un kādi laiki ir derīgi pārrunām. Izvērtējot saņemtos pieteikumus un sadarbības iespējas, mēs ar Tevi sazināsimies, lai norunātu interviju.

Location
Stabu 119, RIga
Deadline
2019-03-09