watermark
Failiem.lv / Files.fm

Web programmētājs

Failiem.lv / Files.fm - Stabu 119 Riga
Deadline
2018-05-19
Summary

KO MĒS MEKLĒJAM:

  • Augstākā / nepabeigta izglītība IT jomā
  • Pieredze programmēšanā, izpratne par OOP / MVC
  • Pieredze darbā ar par PHP, C#, JavaScript, CSS
  • Vēlme un spējas izmantot citas programmēšanas valodas pēc nepieciešamības, strādāt ar esošu kodu
  • Izpratne par SQL: modelis, indeksi, ātrdarbība, drošība
  • Spējas patstāvīgi strādāt, komunicēt ar kolēģiem vai partneriem
  • Spēja pārbaudīt savu veikto darbu, operatīvi labot kļūdas, atkļūdot kodu
  • Ievērot termiņus un laika grafiku
  • Novērtēsim citas IT zināšanas un pieredzi, kas var noderēt ikdienā.

PIENĀKUMI

  • Backend/frontend/api/apps/current code support
  • citas ar IT un programmēšanu saistītas lietas

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • darbu pie dažādu programmatūras produktu izstrādes
  • Strādāt augošā uzņēmumā un augt līdzi
  • Darba atalgojumu, atbilstošu zināšanu līmenim un attieksmei
  • Lieliskus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā, Rīgas centrā: http://serveri.failiem.lv/contact

PRODUKTU VEIDI, ar kuriem strādājam

  • Failu apmaiņas un glabāšanas platforma: http://failiem.lv
  • Rezerves kopiju serviss: https://failiem.lv/backup
  • Biznesa serveru noma: http://serveri.failiem.lv
  • Failu saņemšanas rīks mājas lapām: http://failiem.lv/filebox-file-transfer
  • Datu glabāšana un rezerves kopijas: http://failiem.lv/sync-share

Paldies, ka izlasīji. Ja vēlies pilnveidot savas zināšanas un gūt labu pieredzi no profesionāliem IT kolēģiem, tad gaidīsim Tavu CV un aprakstu par līdzšinējo pieredzi ar IT uz cv@failiem.lv. Lūdzu, norādi, kad vari uzsākt darbu un kādi laiki ir derīgi pārrunām. Izvērtējot saņemtos pieteikumus, un sadarbības iespējas, mēs ar Tevi sazināsimies, lai norunātu interviju.

Location
Stabu 119 Riga
Deadline
2018-05-19