Digitālā mārketinga speciālists

Vai esi radošs domātājs, Tev ir lieliskas komunikācijas prasmes un Tevi interesē interneta mārketings? Ja tā, vai esi gatavs iegūt zināšanas un pieredzi strauji augošā starptautiskā uzņēmumā?

Aicinām pievienoties Digitālā mārketinga speciālistu mārketinga tehnoloģiju uzņēmumam Finaffiliate!

Finaffiliate ir mārketinga tehnologiju uzņēmums, kas apkalpo klientus vairāk nekā 12 valstīs visā pasaulē. Uzņēmumā strādā vieni no labākajiem digitālā mārketinga speciālistiem Latvijā.

Prasības:

  • Vismaz 1 līdz 2 gadu pieredze Digitālā mārketinga speciālista pozīcijā;
  • Labas angļu valodas prasmes un komunikācijas spējas;
  • Iesākta vai pabeigta augstākā izglītība komunikācijas zinātnē tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Interese un motivācija attīstīt savas prasmes;
  • Pamata IT zināšanas;
  • Spēja patstāvīgi risināt problēmas;
  • Pieredze darbā ar Wordpress CMS platformu un SEO zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Pienākumi:

  • Stratēģijas un darbu plānošana;
  • Uzrunāt potenciālos sadarbības partnerus;
  • Sekot darbu izpildei atbilstoši SEO vadlīnijām;
  • Atjaunot saturu klientu mājas lapās;
  • Rezultātu monitorings un atskaites.

Mēs piedāvājam:

  • Darba gaitā apgūt SEO, satura mārketinga speciālistiem nepieciešamās zināšanas un iegūt labu pieredzi;
  • Interesantu darbu draudzīgā, saliedētā jaunu cilvēku kolektīvā;
  • Darbs birojā (biroju kvartālā) Rīgā;
  • Sakārtotu darba vidi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Additional information

Deadline for application:
Jun 28th, 2019
Location:
Riga
Salary (gross):
from 600 up to 1000 EUR + bonuses
Contact person:
Rihards Sakovics
Contact phone:
+371 26669192
Website:
Type of job:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet