watermark
FinAffiliate

Jaunākais PPC speciālists

FinAffiliate - Riga
Deadline
2020-03-13
Summary

Prasības:

  • Vismaz 1 līdz 2 gadu pieredze PPC speciālista pozīcijā, strādājot ar Google Ads un Facebook Ads;
  • Pieredze darbā Google Analytics;
  • Labas angļu valodas prasmes un komunikācijas spējas;
  • Attīstīta loģiskā un analītiskā domāšana;
  • Spēja patstāvīgi risināt problēmas;
  • Google Ads sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • Iesākta vai pabeigta augstākā izglītība komunikācijas vai E-biznesa zinībās tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

  • Komunikācija ar klientiem;
  • Stratēģijas un darbu plānošana;
  • Reklāmas kontu pārvaldīšana, optimizēšana un analīze.

Mēs piedāvājam:

  • Elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 10.00;
  • Interesantu darbu draudzīgā, saliedētā jaunu cilvēku kolektīvā;
  • Darbs birojā (biroju kvartālā) Rīgā;
  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu no 700 līdz 1000 EUR (Neto);
  • Piektdienās saīsinātu darba laiku un dzimšanas dienā brīvdienu;
  • Kafija, tēja, augļi un citi labumi katru dienu;
  • Sakārtotu darba vidi un nepieciešamos rīkus darbam.
Location
Riga
Deadline
2020-03-13