watermark
Findanode

IT PROJEKTU VADĪTĀJS

Findanode - Riga
2000
Deadline
2020-08-31
2000
Summary

Pienākumi:

  • Vadīt IT-projektus, nodrošinot produktīvu sadarbību starp visām projektā iesaistītajām pusēm;
  • Plānot projekta darbības, laika grafiku un sagaidāmus rezultātus;
  • Vadīt projektā iesaistītos speciālistus;
  • Sagatavot ar projekta pārvaldību un izpildi saistīto dokumentāciju;
  • Veikt risku vadību projekta ietvaros;
  • Uzraudzīt projektu izpildes progresu un darba uzdevumu izpildi.

Prasības:

  • Augstākā izglītība IT vai līdzvērtīgā jomā;
  • 3 gadu pieredze IT projektu vadīšanā un sadarbības nodrošināšanā ar klientiem;
  • Projektu vadīšanas standartu un labākās prakses pārzināšana;
  • Labi attīstītas organizatoriskās un analītiskās spējas, augstā atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:

  • Piedalīties nozīmīgu valsts un korporatīvo projektu īstenošanā;
  • Draudzīgu komandu un darbu mūsdienīgā birojā;
  • Apmācības kvalifikācijas celšanai ar sertificēšanas iespējām,iespēju piedalīties konferencēs;
  • Pusdienu līdzfinansējumu un veselības apdrošināšanu.
Location
Riga
Deadline
2020-08-31
Company
Findanode
Salary
2000