watermark
Findanode

SISTĒMANALĪTIĶIS

Findanode - Riga
2000
Deadline
2020-08-31
2000
Summary

PIENĀKUMI:

  • Analizējot klientu biznesa procesus, identificēt klientu vajadzības un sagatavot detalizētus prasību aprakstus;
  • Projektēt risinājumus atbilstoši apkopotajām prasībām un izstrādāt Informācijas sistēmu programmatūras prasību specifikācijas un aprakstus;
  • Sniegt konsultācijas projektu ietvaros;
  • Sadarboties ar izstrādes komandu;
  • Nodrošināt sistēmanalīzes rezultātā sagatavoto nodevumu kvalitātes kontroli.

Prasības:

  • 2+ gadu pieredze sistēmanalīzes vai IS ieviešanas un konsultāciju jomā;
  • Vēlama augstākā izglītība IT jomā vai līdzvērtīga;
  • Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas labas angļu valodas zināšanas;
  • Interese par jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm jomā;
  • Labas komunikācijas prasmes, punktualitāte, patstāvība.

Mēs piedāvājam:

  • Piedalīties nozīmīgu valsts un korporatīvo projektu īstenošanā;
  • Draudzīgu komandu un darbu mūsdienīgā birojā;
  • Apmācības kvalifikācijas celšanai ar sertificēšanas iespējām,iespēju piedalīties konferencēs;
  • Pusdienu līdzfinansējumu un veselības apdrošināšanu.
Location
Riga
Deadline
2020-08-31
Company
Findanode
Salary
2000