watermark
Gamechanger Audio

Projektu vadītājs E-komercija, klientu apkalpošana un ERP sistēmas

Gamechanger Audio - Riga
1000 - 2000
Deadline
2018-11-26
Summary

Darba pienākumi:
Mājaslapas uzturēšana un UX veidošana
E-komercijas rīku – Facebook Pixel, Google Ads uzturēšana mājaslapā
E-komercijas Kampaņu veidošana epastā un Facebook
Klientu apkalpošanas sistēmas uzlabošana un uzturēšana
Maksājumu metožu, rēķinu izveidošanas, izsūtīšanas sistēmu uzlabošana un uzturēšana
Noliktavas un pasūtījumu sistēmu uzlabošana un uzturēšana
Dažādu saistīto sistēmu un saistīto API integrēšana
“Off-the-shelf” sistēmu un dažādu rīku pārzināšana
Iespēja strādāt no mājām vai apvienot ar citiem projektiem, pēc vienošanās

Prasības:
Pieredze programmēšanā WordPress vidē
Pieredze ar ekomercijas rīkiem un ārpakalpojumiem
Spēja uzņemties projektu vadību un piesaistīt nepieciešamos resursus un rīkus
Vēlama pieredze ar ERP sistēmām
Vēlama izpratne par efektu pedāļiem un citiem mūzikas aprīkojuma veidiem
Vēlama prasme spēlēt muzikas instrumentu, it īpaši ģitāru

Mēs piedāvājam:
Labu atalgojumu
Lieliskus darba apstākļus
Pieeju firmas studijai, ģitāru un aprīkojuma kolekcijai, bungām, motocikliem
Garantētus piedzīvojumus
Pieteikumu, CV sūtīt uz jobs@gamechangeraudio.com
Visus pieteikumus izskatīsim nedēļas laikā no saņemšanas
Vakance ir atvērta, kamēr šeit publicēta

Location
Riga
Deadline
2018-11-26
Salary
1000 - 2000 (+ bonuses)