Quality assurance automation specialist

Starptautiskā finanšu grupa "Gerlionti Group" aicina komandā atbildīgu un prasmīgu Testētāju darbam finanšu pakalpojumu nodrošināšanas uzņēmumā. SIA Gerlionti ir strauji augošs uzņēmums ar biroju Rīgas centrā un dinamisku darba vidi.

Prasības kandidātiem

  • Ļoti labi attīstīta analītiskās domāšanas;
  • Pieredze testēšanas stratēģijas un plāna izstrādē;
  • Pieredze automatizētu testu veidošanā;
  • Zināšanas par dažādu testu veidiem un to pielietošanu izstrādes ciklā;
  • Pozitīva attieksme pret darbu, augsta motivācija un vēlme nepārtraukti papildināt savas zināšanas un dalīties tajās ar citiem. Augsta atbildības izjūta par padarīto darbu un spēja izrādīt iniciatīvu

Darba pienākumi

  • Testēšanas stratēģijas un plāna izstrāde;
  • Jaunās funkcionalitātes testēšana saskaņā ar testēšanas scenāriju un testa piemēriem;
  • Cieša sadarbība ar izstrādes komandu jaunu produktu un funkcionalitātes izstrādes laikā;
  • Automatizēto testu veidošana;
  • Testēšanas vides konfigurācija, administrēšana.

Ko mēs piedāvājam

  • Interesantus projektus ar iespēju realizēt savas idejas
  • Mūsdienīgu darba vidi un draudzīgu kolektīvu
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Atbalstu darba gaitā un attīstības procesos
  • Atalgojumu, kas atkarīgs no iepriekšējās pieredzes un zināšanām

Additional information

Deadline for application:
Aug 1st, 2021
Location:
Rīga
Salary (gross):
from 2000 up to 3000 EUR
Contact person:
Juris Auziņš
Contact phone:
29143387
Type of job:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers