watermark
GerliTech SIA

Quality assurance automation specialist

GerliTech SIA - Rīga
2000 - 3000
Deadline
2021-08-01
Summary

Prasības kandidātiem

  • Ļoti labi attīstīta analītiskās domāšanas;
  • Pieredze testēšanas stratēģijas un plāna izstrādē;
  • Pieredze automatizētu testu veidošanā;
  • Zināšanas par dažādu testu veidiem un to pielietošanu izstrādes ciklā;
  • Pozitīva attieksme pret darbu, augsta motivācija un vēlme nepārtraukti papildināt savas zināšanas un dalīties tajās ar citiem. Augsta atbildības izjūta par padarīto darbu un spēja izrādīt iniciatīvu

Darba pienākumi

  • Testēšanas stratēģijas un plāna izstrāde;
  • Jaunās funkcionalitātes testēšana saskaņā ar testēšanas scenāriju un testa piemēriem;
  • Cieša sadarbība ar izstrādes komandu jaunu produktu un funkcionalitātes izstrādes laikā;
  • Automatizēto testu veidošana;
  • Testēšanas vides konfigurācija, administrēšana.

Ko mēs piedāvājam

  • Interesantus projektus ar iespēju realizēt savas idejas
  • Mūsdienīgu darba vidi un draudzīgu kolektīvu
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Atbalstu darba gaitā un attīstības procesos
  • Atalgojumu, kas atkarīgs no iepriekšējās pieredzes un zināšanām
Location
Rīga
Deadline
2021-08-01
Salary
2000 - 3000