watermark
GRANDEM Group

PHP/MySQL Programmētājs

GRANDEM Group - Riga
700 - 1500
Deadline
2021-10-27
Summary

Pienākumi

  • Mājas lapu satura vadības sistēmas izveide
  • Mājas lapu grafiskā dizaina sagriešana pēc jaunākajiem standartiem (HTML5/CSS3/Javascript), ņemot vērā optimizāciju meklētājiem un alternatīvos izkārtojumus dažādiem ekrānu izmēriem
  • Mājas lapas izstrādes versijas pārlikšana uz konkrēto domēnu (datubāžu eksports/imports, ceļu nomaiņa izmantotajiem failiem)

Prasības

  • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, XD, u. c. grafisko programmu pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Zināšanas Laravel programmēšanā tik uzskatīta par priekšrocību

Mēs piedāvājam

  • Darba vietu birojā Rīgas centrā
  • Stabilu atalgojumu atkarībā no zināšanu līmeņa
Location
Riga
Deadline
2021-10-27
Salary
700 - 1500