watermark
GRC&Privacy Law

PHP Back-end Programmētājs

GRC&Privacy Law - Riga
Deadline
2020-04-30
Summary

Pienākumi

  • Programmatūras izstrāde, izmantojot visdažādākās tehnoloģijas un rīkus atbilstoši vajadzībām un savām prasmēm
  • Sistēmu plānošana, projektēšana, analītika, izstrāde un integrēšana
  • Esošu projektu uzturēšana un attīstīšana

Prasības

  • PHP OOP
  • Labas PHP Framework zināšanas (Zend, Laravel, Symfony, CI utt)
  • Jāpārzina GIT, SCSS, JavaScript(ES5+), MySQL, Bootstrap 4

Mēs piedāvājam

  • Perspektīvu un izaicinošu darbu
  • Jaunus un draudzīgus kolēģus, dinamiskā un starptautiskā komandā
  • Modernu ofisu Rīgas centrā
Location
Riga
Deadline
2020-04-30