This job offer has expired.

AUTOMATIZĀCIJAS PROGRAMMĒTĀJS

Groglass® ir līderis Eiropā mākslas darbu ierāmēšanas jomā un savās divās ražotnēs apstrādā stiklu, kas tiek izmantos arī elektronisko displeju ekrāniem, arhitektūras risinājumiem un citiem pielietojumiem, kur nepieciešams augstākās kvalitātes stikls. Groglass® saražotā produkcija tiek eksportēta uz vairāk kā 40 dažādām pasaules valstīm – ASV, Vāciju, Nīderlandi, Franciju, Norvēģiju, Lielbritāniju, Šveici, Brazīliju, Dienvidkoreju, Ķīnu, Japānu, Austrāliju un citām;

Groglass® ir augsti novērtēts gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī:
* RTU Rīgas Biznesa Skola atzina Groglass® par Gada Darba devēju 2017;
*konkurencē starp 32 000 uzņēmumu no 33 valstīm, Groglass® ieguva zelta medaļu nominācijā Viens no 10 labākajiem Eiropas uzņēmumiem Importa/Eksporta kategorijā (Eiropas Biznesa balva 2016.gadā);
* ieguva “Red Jacket” apbalvojumu kā viens no labākajiem eksporta uzņēmumiem Latvijā 2016.gadā;
* tika atzīts par “Eksportspējīgāko komersantu Latvijā 2012” (Ekonomikas ministrijas un LIAA rīkotais konkurss 2012.gadā);
* “Gada novators” (Zviedrijas vēstniecības balva 2009.gadā);
* kā arī Groglass® ieguva balvu “Best in Sow” displeju nedēļā, kas norisinājās 2014.gadā San Diego, ASV.
Papildus informāciju par uzņēmumu, mūsu darbiniekiem un vērtībām meklējiet mūsu mājas lapā www.groglass.com/careers

Galvenie  Automatizācijas programmētāja  pienākumi:

  • Kļūdu diagnostika un novēršana automatizācijas algoritmos, vadībā;
  • Jaunu funkciju izstrādes un testēšana simulācijas vidē;
  • Atbalsts jaunu automatizācijas funkciju ieviešanā.

Prasības kandidātiem:

Mēs meklējam Automatizācijas programmētāju ar sekojošo pieredzi un prasmēm:

  • Vēlamas sekojošas zināšanas (viens vai vairāki punkti): izpratne par STL, SCL un Ladder;
  • Priekšrocība kandidātiem, kuri strādājuši iekārtu automatizēšanā un ir pieredze ar Siemens PLC sistēmām;
  • Vēlama pieredze elektronikā un spēja lasīt elektriskās shēmas;
  • Nepieciešamas angļu valodas zināšanas tehniskā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Veselības apdrošināšau pēc pārbaudes laika beigām;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas.

Pieteikšanās termiņš:
Oct 5th, 2018
Vieta:
Katlakalna iela 4B, Rīga
Kontaktpersona:
Gunita Pūga
Telefons:
20009823

LinkedIn Draugiem.lv Google

Similar job offers

popstrap.com