watermark
GroGlass SIA

AUTOMATIZĀCIJAS PROGRAMMĒTĀJS

GroGlass SIA - Katlakalna iela 4B, Rīga
Deadline
2018-10-05
Summary

Galvenie  Automatizācijas programmētāja  pienākumi:

  • Kļūdu diagnostika un novēršana automatizācijas algoritmos, vadībā;
  • Jaunu funkciju izstrādes un testēšana simulācijas vidē;
  • Atbalsts jaunu automatizācijas funkciju ieviešanā.

Prasības kandidātiem:

Mēs meklējam Automatizācijas programmētāju ar sekojošo pieredzi un prasmēm:

  • Vēlamas sekojošas zināšanas (viens vai vairāki punkti): izpratne par STL, SCL un Ladder;
  • Priekšrocība kandidātiem, kuri strādājuši iekārtu automatizēšanā un ir pieredze ar Siemens PLC sistēmām;
  • Vēlama pieredze elektronikā un spēja lasīt elektriskās shēmas;
  • Nepieciešamas angļu valodas zināšanas tehniskā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Veselības apdrošināšau pēc pārbaudes laika beigām;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas.
Location
Katlakalna iela 4B, Rīga
Deadline
2018-10-05