This job offer has expired.

BI Konsultants

Esam jauns un ambiciozs uzņēmums, kas dibināts 2016. gadā, un no pirmās darbības dienas sadarbojamies ar Baltijas mērogā nozīmīgiem klientiem, nodrošinot datu analīzes risinājumus, veicot to izstrādi un uzturēšanu. Šobrīd izstrādājam un apkalpojam klientu budžeta plānošanas risinājumus, datu konsolidācijas un analīzes sistēmas, projektējam datu noliktavas, izstrādājam datu ielādes procesus, veidojam vadības paneļus, vizualizējam datus un informāciju, ko klienti uzkrāj savās sistēmās. Mūsu komanda ir datu noliktavu arhitekti, datu analīzes un datu vizualizācijas profesionāļi, katrs ar vairāk kā 15 gadu pieredzi šajā jomā un vismaz 10 veiksmīgi iztrādātiem risinājumiem klientiem.

InfoStrategy komanda aicina pievienoties BI Konsultantu, kas tiecas uz izcilību, būtu spējīgs pastāvīgi organizēt savu darbu, mācīties, plānot aktivitātes un sasniedzamos mērķus, un tos piepildīt.

Tavi pienākumi:

- klientu datu analīzes risinājumu veidošana un piegāde;

- klientu vajadzību izpēte, risinājuma izstrāde, apmācības darbā ar to

- projekta dokumentācijas sagatavošana

Mēs piedāvājam:

- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;

- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;

- dažādas darbinieka privilēģijas (ērtu biroju, apmaksātu telefonu, transportu, elastīgu darba laiku);

- ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu

Mūsu prasības:

- interese par datiem un to analīzi

- zināšanas par datu bāzēm, to veidošanu, vaicājumiem (SQL)

- prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;

- prasme strādāt ar cilvēkiem;

- angļu valodas zināšanas;

Tev būs priekšrocība attiecībā pret citiem kandidātiem, ja tev jau ir pieredze darbā ar datu analīzes rīkiem, piemēram MS PowerBI, MicroStrategy un datu integrācijas (ETL) rīkiem, piemēram, Pentaho vai SSIS.

Pieteikšanās termiņš:
Apr 25th, 2019
Vieta:
Riga
Atalgojums (bruto):
no 1000 līdz 2000 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Jānis Rancāns
Telefons:
29236296