watermark
InfoStrategy

BI DWH izstrādātājs/a

InfoStrategy - Riga
2000 - 3000
Deadline
2021-11-22

InfoStrategy komanda aicina pievienoties BI /DWH Izstrādātāju, kas tiecas uz izcilību, būtu spējīgs/a pastāvīgi organizēt savu darbu, mācīties, plānot aktivitātes un sasniedzamos mērķus, un tos piepildīt.

Tavi pienākumi:

- datu noliktavu (DWH) izstrāde, datu integrācijas (ETL) procesu izstrāde,

- DWH un ETL dokumentācijas sagatavošana.

Mūsu prasības*:

- interese par datiem un to analīzi,

- zināšanas par datu bāzēm, to projektēšanu, datu izgūšanas vaicājumiem (SQL),

* - Tev būs priekšrocība attiecībā pret citiem kandidātiem, ja tev jau ir pieredze DWH un ETL procesu izstrādē.

 Mēs piedāvājam:

- elastīgu darba laiku, biroju Rīgas centrā un darbu neklātienē,

- apmācības iespējas

- dažādas darbinieka privilēģijas (ērtu biroju, apmaksātu telefonu, transportu);

- konkurētspējīgu darba samaksu

Location
Riga
Deadline
2021-11-22
Salary
2000 - 3000 (+ bonuses)