This job offer has expired.

Senior Software Engineer (PHP)

Mēs digitalizējam loģistikas industriju - 250 miljardu € tirgu Eiropā! Kā vadošā tiešsaistes kravu pārvadājumu kompānija Vācijā, mēs piedāvājam pilnībā digitālu rezervācijas pieredzi tiešsaistē loģistikas pakalpojumiem (B2B) - nodrošinot caurskatāmību, vienkāršu lietošanu un automātizāciju industrijā ar lielu pieprasījumu. Loģistikas bizness strauji mainās. Mēs aptveram un vadam šīs izmaiņas.

Mūsu galvenais birojs atrodas Berlīnē. Paplašinot savu darbību mēs veram vaļā jaunu biroju Rīgā.

PHP Backend speciālists(-e) (PHP + PGSQL)
Pastāvīgs darbinieks, pilna slodze, Rīga

Pienākumi

  • Kā Backend inženieris Tu strādāsi ar programmatūras kodolu, izstrādājot pilnvērtīgus API un risināsi sarežģītas problēmas ar uzsvaru uz stabilitāti, elastīgumu un drošību.
  • Būdams speciālists, Tu izmantosi savas prasmes programmatūras un datu bāzes arhitektūras izstrādē, kā arī spēsi pielietot modernus paņēmienus programmatūras atkļūdošanā.
  • Tu esi pozitīvs un tālredzīgs - roboti ir forši un tā, bet mēs esam komanda, kurai patīk strādāt kopā.
  • Tu pārvaldīsi būtiskas, uz lietotāju vērstas platformas komponentes. Tas nozīmē:
  • plāno, ierosini un ievies lielus un mazus projektus no sākuma līdz beigām;
  • uzlabo un optimizē solī ar prasību izmaiņām;
  • vadi arhitektūras attīstību;
  • nodrošini risinājumu uzticamību;
  • pārbaudi, novēro un sniedz elastīgumu.
  • Cieši sadarboties ar kolēģiem, sadalot uzdevumus vai pēc nepieciešamības veicot pāra programmēšanu, lai izplatītu dažādu prasmju un zināšanu pielietošanu komandā.
  • Pārņemt, izplatīt un pielāgo industrijas labāko praksi, uzlabojot individuālās un komandas prasmes laika gaitā.

Prasības

  • Tu esi pašmotivēts un Tev ir tieksme efektīvi risināt problēmas.
  • 3-5 gadu pieredze izstrādājot PHP un SQL.
  • Pārliecināts savās spējās SQL un NoSQL datu uzglabāšanas tehnoloģijās.
  • Prasme risināt problēmas saistītas ar laiksakritību un kešdarbi (concurrency and caching).
  • Programmatūras izstrādes fundamentālās zināšanas neatkarībā no valodas/satvara (language/framework independent).
  • Pierādīts projektu klāsts ražošanā.
  • Iemaņas darbā ar modernām PHP un SQL eko-sistēmām.
  • Tev ir svarīga koda kvalitāte, nepārtraukta integrācija un mērogošana.
  • Tu jūties drošs pārvaldot sarežģītas sistēmas.
  • Pragmatisms.
  • Teicamas angļu valodas prasmes gan mutvārdos, gan rakstiski.
  • Vēlme mācīties un meistarot jebkuru tehnoloģiju, valodu, vai izstrādes vidi, kura būtu nepieciešama nākotnē.
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze ar Redis un rindām.

Mēs piedāvājam

  • Darbu Agile vidē, starpfunkcionāla komandā ar lielu atbildību komandas līmenī
  • Plašas iespējas personīgā un profesionālā līmenī - audz ar mums kopā
  • Plakanu vadības hierarhiju - dalība lēmumu pieņemšanas procesos
  • Izaicinošus projektus “karstajā” jomā
  • Darbu uz pilnu slodzi Rīgas birojā
  • Sadarbību ar mūsu komandas biedriem no Berlīnēs
  • Konkurētspējīgu atalgojumu

Revolucionē loģistikas industriju kopā ar mums!

Ja esi ieinteresēts, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli, norādot vēlamo atalgojumu uz:
jobs-lv@instafreight.com

Additional information

Deadline for application:
Sep 2nd, 2018
Location:
Riga
Contact person:
Markus Doetsch
Contact phone:
+4930340603300
Type of job:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Similar job offers

popstrap.com