watermark
InstaFreight GmbH

Senior Software Engineer (PHP)

InstaFreight GmbH - Riga
Deadline
2018-09-02
Summary

PHP Backend speciālists(-e) (PHP + PGSQL)
Pastāvīgs darbinieks, pilna slodze, Rīga

Pienākumi

  • Kā Backend inženieris Tu strādāsi ar programmatūras kodolu, izstrādājot pilnvērtīgus API un risināsi sarežģītas problēmas ar uzsvaru uz stabilitāti, elastīgumu un drošību.
  • Būdams speciālists, Tu izmantosi savas prasmes programmatūras un datu bāzes arhitektūras izstrādē, kā arī spēsi pielietot modernus paņēmienus programmatūras atkļūdošanā.
  • Tu esi pozitīvs un tālredzīgs - roboti ir forši un tā, bet mēs esam komanda, kurai patīk strādāt kopā.
  • Tu pārvaldīsi būtiskas, uz lietotāju vērstas platformas komponentes. Tas nozīmē:
  • plāno, ierosini un ievies lielus un mazus projektus no sākuma līdz beigām;
  • uzlabo un optimizē solī ar prasību izmaiņām;
  • vadi arhitektūras attīstību;
  • nodrošini risinājumu uzticamību;
  • pārbaudi, novēro un sniedz elastīgumu.
  • Cieši sadarboties ar kolēģiem, sadalot uzdevumus vai pēc nepieciešamības veicot pāra programmēšanu, lai izplatītu dažādu prasmju un zināšanu pielietošanu komandā.
  • Pārņemt, izplatīt un pielāgo industrijas labāko praksi, uzlabojot individuālās un komandas prasmes laika gaitā.

Prasības

  • Tu esi pašmotivēts un Tev ir tieksme efektīvi risināt problēmas.
  • 3-5 gadu pieredze izstrādājot PHP un SQL.
  • Pārliecināts savās spējās SQL un NoSQL datu uzglabāšanas tehnoloģijās.
  • Prasme risināt problēmas saistītas ar laiksakritību un kešdarbi (concurrency and caching).
  • Programmatūras izstrādes fundamentālās zināšanas neatkarībā no valodas/satvara (language/framework independent).
  • Pierādīts projektu klāsts ražošanā.
  • Iemaņas darbā ar modernām PHP un SQL eko-sistēmām.
  • Tev ir svarīga koda kvalitāte, nepārtraukta integrācija un mērogošana.
  • Tu jūties drošs pārvaldot sarežģītas sistēmas.
  • Pragmatisms.
  • Teicamas angļu valodas prasmes gan mutvārdos, gan rakstiski.
  • Vēlme mācīties un meistarot jebkuru tehnoloģiju, valodu, vai izstrādes vidi, kura būtu nepieciešama nākotnē.
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze ar Redis un rindām.

Mēs piedāvājam

  • Darbu Agile vidē, starpfunkcionāla komandā ar lielu atbildību komandas līmenī
  • Plašas iespējas personīgā un profesionālā līmenī - audz ar mums kopā
  • Plakanu vadības hierarhiju - dalība lēmumu pieņemšanas procesos
  • Izaicinošus projektus “karstajā” jomā
  • Darbu uz pilnu slodzi Rīgas birojā
  • Sadarbību ar mūsu komandas biedriem no Berlīnēs
  • Konkurētspējīgu atalgojumu

Revolucionē loģistikas industriju kopā ar mums!

Ja esi ieinteresēts, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli, norādot vēlamo atalgojumu uz:
jobs-lv@instafreight.com

Location
Riga
Deadline
2018-09-02